Czymże byłoby kasyno bez automatów? Ikona hazardu, która wkroczyła do kasyn stacjonarnych wraz z pojawieniem się nowoczesnych technik produkcji maszyn elektronicznych. Z początku bardzo prymitywne, stale zyskiwały popularność i cieszyły oczy coraz większą liczbę hazardzistów, którzy nie tylko w kasynach, ale także w barach i na stacjach benzynowych mogli spróbować szczęścia (automaty do dziś spotykane są w wielu barach i miejscach, które z topowymi kasynami nie mają wiele wspólnego). Ich prostota i dostępność nie mogły nie zostać przeniesione na cyfrową i internetową wersję.automaty w kasynach

Automaty z popularnymi grami dostępne są niemalże w każdym kasynie online. Ludzie je uwielbiają za łatwość gry, brak zawiłych reguł oraz potencjalnie wysokie wygrane. Automaty online rozpowszechniła i nadal rozpowszechnia firma Novomatic, która zajmuje się produkcją oprogramowania slotowego. To do tej firmy należą takie perełki, jak Sizzling Hot Deluxe czy Book of Ra – gracze, którzy odwiedzają automaty doskonale wiedzą, o czym piszemy.

Jednak czy tylko prostota sprawiła, że automaty zyskały popularność? Nie, kręcące bębny i wylosowane sloty stały się ikoną wielu kasyn. Charakterystyczna dźwignia w automatach stacjonarnych również. Zasada jest bardzo prosta – wybieramy automat, inwestujemy pieniądze (zwykle są to groszowe sumy, gdyż automaty przyjmują tylko monety), pociągamy za dźwignię i czekamy, aż bębny zatrzymają się w miejscu. Co jest przedstawiane na slotach? To zależy od rodzaju automatu. Mogą to być owoce lub postaci z filmów, bajek – Novomatic wyprodukowało wiele gier o różnej tematyce, w których za bonusy, dziką kartę i za wygrane odpowiadają najróżniejsze kombinacje. Dla ułatwienia na każdym automacie naklejono kombinacje, które określają wartość bonusu.

W wersjach online automaty straciły nieco na swoim klimacie, ale nadal cieszą się popularnością. Wybieramy stawkę, wciskamy przycisk start i czekamy na zatrzymanie się bębnów. Możemy trafić darmowe spiny lub bonus podwajający wygraną. Brak tricków i zasad – liczy się tylko szczęście!

Oto najpopularniejsze automaty produkcji firmy Novomatic:
Sizzling Hot Deluxe
Book of Ra
• 4 Reel King
• Anubix

Translate »