30 grudnia: Odbierz 40 darmowych spinów w Book of Dead

Promocja Świąteczna 2018 w Betsson trwa dalej, tylko dzisiaj obróć co najmniej 160 PLN i odbierz 40 darmowych spinów w Book of Dead. Wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone co najmniej 35 razy w Kasynie.

W jaki sposób odebrać 40 darmowych spinów?

  1. Otwórz konto w Betsson
  2. Obróć co najmniej 160 PLN
  3. 40 darmowych spinów czeka w automacie Book of Dead
  4. Powodzenia!

Otwórz konto i odbierz darmowe spiny

Wszystkie wygrane pochodzące z darmowych spinów są traktowane jak bonus. Środki znajdujące się na koncie gracza zostaną wykorzystane w pierwszej kolejności, zanim możliwy będzie obrót środków bonusowych z darmowych spinów.
Jackpot w slotach z jackpotem nie może zostać uruchomiony podczas gry wygranymi Darmowymi Spinami. Wszystkie pozostałe funkcje slotów będą dostępne dla tej promocji.
Wygrane z Darmowych Spinów muszą zostać obrócone 35 razy w ciągu 3 dni, zanim możliwa będzie ich wypłata lub wykorzystanie w innych produktach. Wygrane z darmowych spinów, które nie zostaną obrócone w ciągu 3 dni, wygasną.

Sprawdź recenzję kasyna Betsson – wszelkie potrzebne informacje w jednym miejscu.

[glt language=”English” label=”English” image=”yes” text=”yes” image_size=”24″] [glt language=”Dutch” label=”Dutch” image=”yes” text=”yes” image_size=”24″] [glt language=”Spanish” label=”Español” image=”yes” text=”yes” image_size=”24″] [glt language=”German” label=”German” image=”yes” text=”yes” image_size=”24″]
[glt language=”Swedish” label=”Swedish” image=”yes” text=”yes” image_size=”24″] [glt language=”Norwegian” label=”Norwegian” image=”yes” text=”yes” image_size=”24″]