50 darmowych spinów na Warlords: Crystals of Power

Wybierz swoją broń i odbierz 50 darmowych spinów na Warlords: Crystals of Power, aby dołączyć do bitwy o panowanie nad światem. Nie znajdziesz drugiego tak wybuchowego slotu, z wieloma sposobami na wygraną i grzmiącymi nagrodami. Dołącz do nas, zagraj za więcej i niech rozbrzmi Twój wojenny okrzyk!

Jak odebrać swoje darmowe spiny:
1. Otwórz konto w Betsson
2. Weź udział, klikając na przycisk “Zagraj w Warlords”
3. Zagraj dzisiaj za minimum 100 PLN w kasynie
4. Otrzymaj 50 darmowych spinów na Warlords: Crystal of Power do wykorzystania dzisiaj do 23:59 CET

Zagraj w Warlords

Warunki i Zasady:
– Musisz się zapisać klikając na “Zagraj teraz”, aby zakwalifikować się do tej promocji.
– Podczas trwania promocji każdy gracz może się do niej zakwalifikować tylko raz.
– Aby zakwalifikować się do otrzymania tej oferty musisz zagrać za minimum 100 PLN w dowolną grę wrzutową lub video grę do 23:59 CET.
– Darmowe spiny są dostępne Warlords: Crystals of Power i muszą zostać wykorzystane dzisiaj do 23:59 CET na komputerze lub telefonie. Nieodebrane darmowe spiny przepadną.
– Wygrane z darmowych spinów stają się pieniędzmi bonusowymi i przed wypłatą muszą zostać obrócone 35 razy. Środki bonusowe pozostawione na koncie przepadną po 1 dniu.
– Jeśli na koncie posiadasz prawdziwe pieniądze i środki bonusowe, Twoje prawdziwe pieniądze zostaną wykorzystane jako pierwsze.
– Stopień obrotu w kasynie różni się dla poszczególnych gier, a dla niektórych gier będzie wyższy od pozostałych. Szczegółowe informacje znajdziesz w sekcji FAQ w lobby kasyna.
– Obowiązują ogólne warunki i zasady.