Automat Book of Dead, jak i gdzie grać

Book of Dead to 5-bębnowa slotowa gra wideo, w której śmiały i żądny przygód Rich Wilde staje twarzą w twarz z Anubisem i innymi potężnymi symbolami starożytnego Egiptu! Aktywowanych może być do 10 linii; linie są ponumerowane i zawsze aktywowane w kolejności numerycznej (1, 2, 3, 4 itd.).

Symbol z książką działa zarówno jako symbol uniwersalny, jak i symbol rozproszony. Jako symbol uniwersalny książka może zastępować każdy inny symbol na bębnie, pomagając utworzyć zwycięskie kombinacje.

Jako symbol rozproszony trzy lub więcej książki, które pojawiają się w dowolnej pozycji na dowolnych bębnach, skutkują przyznaniem nagrody. Ponadto uruchomiona zostaje sekwencja dziesięciu darmowych obrotów. W trakcie każdego darmowego obrotu trzy rozproszone symbole z książką poszerzą sekwencję darmowych obrotów o dodatkowe dziesięć darmowych obrotów, do momentu wygrania maksymalnej kwoty wygranej!

Przed rozpoczęciem sekwencji darmowych obrotów wybrany zostaje losowo zwykły symbol, który będzie pełnił rolę specjalnego symbolu rozwijanego podczas całej sekwencji darmowych obrotów. Po uznaniu nagród za regularne zwycięskie kombinacje specjalny symbol może rozszerzać się na wszystkie trzy pozycje na swoim bębnie. Ten specjalny symbol będzie się rozszerzać tylko wtedy, gdy możliwe będzie przyznanie dodatkowych nagród wraz aktywnymi liniami dla zwycięskiej kombinacji. Rozszerzone symbole nie muszą występować obok siebie, aby zapewnić zwycięskie kombinacje.

Gra obejmuje również opcjonalną rundę Gamble, która daje możliwość pomnożenia łącznej nagrody na dowolnym obrocie w głównej grze, jeśli gracz prawidłowo odgadnie kolor ukrytej karty. W rundzie Gamble można zagrać nawet pięć razy z rzędu.

W oknie USTAWIENIA, możesz określić ilość linii, jaką chcesz aktywować w rundzie gry, ilość żetonów, którą chcesz postawić na linię, oraz wybraną wartość żetonu. Aby rozpocząć rundę, kliknij na ZAKRĘĆ. Kiedy rolki się zatrzymają, wyświetlone symbole wyznaczą nagrodę zgodnie z tabelą wypłat.

ZAGRAJ W BOOK OF DEAD

W automat Book of Dead możesz zagrać w kasynie Wild Blaster