Bonus Specjalny na Booming Games Slots do 100 Euro

Bonus jest dostępny dla produktu Booming Games Slot Games. W ramach promocji możesz otrzymać bonus 100% od pierwszej wpłaty, którą będziesz chciał wykorzystać na produkt Booming Games Slot Games. Maksymalna kwota bonusu, którą możesz otrzymać to 100 Euro. Promocja jest ważna do 31 stycznia 2017 roku do godz: 23:59 GMT+3.

Otwórz konto w Sekabet i odbierz bonus

Zaraz po dokonaniu wpłaty, skontaktuj się z obsługą czatu na żywo (live chat), aby otrzymać bonus.
Aby wypłacić środki lub przetransferować je do innego portfela po otrzymaniu bonusu, musisz najpierw obrócić kwotę bonusu + depozytu 20 razy w produkcie Booming Games Slot Games. Kwoty należy obrócić w ciągu 30 dni od otrzymania bonusu.
Wszystkie gry produktu Booming Games Slot Games wliczają się jednakowo do obrotu.
Kiedy saldo bonusu spadnie poniżej 0.1 EUR/USD, bonus zostanie anulowany.
Sekabet stosuje zasadę “jeden użytkownik – jedno konto” dlatego każdy adres IP, nazwa użytkownika, gracz lub adres e-mail może skorzystać z bonusu tylko raz.
Sekabet zastrzega sobie prawo do cofnięcia lub zmiany zasad i warunków bonusu. Ponadto zastrzega sobie prawo do nie wyrażenia zgody na dostęp do bonusu poszczególnym klientom.
Sekabet zastrzega sobie prawo do żądania odpowiednich dokumentów od klientów: skan dowodu osobistego, rachunku, itd. W przypadku nie dostarczenia dokumentu/dokumentów wygrane gracza mogą zostać zablokowane.
10. Użytkownicy powinni zapoznać się z Warunkami Ogólnymi Sekabet i Zasadami Sekabet.

Otwórz konto w Sekabet i odbierz bonus