Crazy Time gra w kasynie na żywo od Evolution Gaming

Crazy Time to wyjątkowy teleturniej na żywo oparty na niezwykle udanej koncepcji koła pieniędzy Dream Catcher. Teraz interaktywna zabawa i emocje osiągają szalone nowe poziomy z możliwością dodania mnożników z górnego automatu w każdej rundzie gry oraz w czterech ekscytujących grach bonusowych.

Elementy interaktywne i zaawansowana technologia umożliwiają graczom wygrywanie różnych mnożników w dwóch z czterech gier bonusowych. Oferując rozrywkę na żywo z dodatkową zaawansowaną rozgrywką RNG, Crazy Time oferuje jedyne w swoim rodzaju doświadczenie gracza, a dzięki mnożnikom do 25 000x zabawa osiąga nowy poziom!

SZALONY CZAS

Przygotuj się na najbardziej zabawną grę kasynową, jaką kiedykolwiek stworzono! Crazy Time jest wypełniony grami bonusowymi i mnożnikami, i jest prawdziwym teleturniej, w który gra i oglądanie jest przyjemne!

Akcja Crazy Time rozgrywa się w dużym, kolorowym i rozrywkowym studiu, które zawiera główne koło pieniędzy, górny slot nad kołem pieniędzy oraz cztery ekscytujące gry bonusowe: Cash Hunt, Pachinko, Coin Flip i Crazy Time.

Szalona, ​​pełna akcji rozgrywka obraca się wokół głównej gry i czterech gier bonusowych. Gra jest łatwa, ponieważ gracze po prostu stawiają zakłady na numery (1, 2, 5 lub 10) i / lub gry bonusowe. W dwóch grach bonusowych gracze mogą podjąć decyzję, która jest wyjątkowo ekscytująca – gracze nie zawsze będą wygrywać tę samą nagrodę!

GŁÓWNA RUNDA GRY

W grze głównej na początku każdej rundy gry górny slot kręci się razem z głównym kołem pieniędzy. Górny slot generuje jeden losowy mnożnik dla jednego losowego zakładu – liczby lub gry bonusowej. Jeśli mnożnik i miejsce zakładu są wyrównane poziomo w górnym slocie, jest to mecz i do tego miejsca zostanie dodany mnożnik. Ten mnożnik albo pomnoży zakład na liczbę, albo pomnoży mnożniki w grze bonusowej. Wszystko zależy od tego, czy główne koło również zatrzyma się w tym miejscu zakładu!

Wszyscy gracze mogą obserwować gry bonusowe, ale tylko gracze, którzy postawili zakład w odpowiednim miejscu, mogą wziąć udział i wygrać.

GRA BONUSOWA POLOWANIE NA GOTÓWKĘ

Cash Hunt to strzelnica z dużym ekranem z 108 losowymi mnożnikami. Mnożniki są pokryte losowymi symbolami i są tasowane, zanim gracz będzie mógł ustawić swój cel, gdy rozpocznie się odliczanie. Gracz wybiera cel, w którym jego zdaniem ukrywa się największy mnożnik. Armata strzela do celu i po upływie wyznaczonego czasu ujawnia wygrany mnożnik.

Każdy gracz wybiera własny cel w tej interaktywnej rundzie bonusowej, co oznacza, że ​​gracze wygrają różne mnożniki!

BONUSOWA GRA MONETA

Rzut monetą określi, który mnożnik zostanie wygrany! Moneta z niebieską i czerwoną stroną jest odwracana, a wygrywa strona zwrócona do góry, gdy moneta wyląduje. Zanim moneta zostanie automatycznie przewrócona, zostaną wygenerowane dwa mnożniki, jeden stosowany w przypadku wygranej strony czerwonej, a drugi po stronie niebieskiej!

BONUSOWA GRA PACHINKO

Gra bonusowa Pachinko zawiera dużą ścianę Pachinko z wieloma fizycznymi kołkami. Prezenter gry upuści krążek, a gracze wygrają mnożnik, w którym wyląduje krążek. Jeśli krążek wyląduje na wartości „PODWÓJNE”, wszystkie mnożniki na dole ściany zostaną podwojone, a krążek zostanie ponownie upuszczony – aż do zdobycia mnożnika! Krążek można upuszczać ponownie, dopóki mnożniki nie osiągną maksymalnego mnożnika 10 000x.

CRAZY TIME BONUS GAME

Otwórz czerwone drzwi i wejdź do szalonego i zabawnego wirtualnego świata z gigantycznym wirtualnym kołem pieniędzy! Każdy gracz wybiera swoją klapę przed rozpoczęciem gry: niebieską, zieloną lub żółtą. Prezenter gry uruchamia koło, naciskając duży czerwony przycisk. Kiedy koło się zatrzyma, gracz wygrywa mnożnik, w którym wskazuje klapa. Jeśli klapa wskazuje na wartość „DOUBLE” lub TRIPLE ”na kole, wszystkie mnożniki są podwojone lub potrojone, a koło ponownie się obróci. Tylko gracze, którzy wybrali tę klapę, mogą wziąć udział w tej rundzie. Koło można obracać ponownie, dopóki mnożniki nie osiągną maksymalnego mnożnika 20 000x.

Gdzie zagrasz w Crazy Time?