Darmowe obroty w nowej grze Who’s The Bride

Darmowe obroty Who’s The Bride? Wpłać 100 PLN odbierz do 100 darmowych spinów. Oferta jest ważna od 13 listopada 2019 roku, godz. 00:00 do 15 listopada 2019 roku, godz. 23:59. Promocja jest dostępna tylko dla klientów mieszkających w Polsce.

Jak odebrać 100 darmowych spinów?

1. Otwórz konto w Betsson

2. Wpłać minimum 100 PLN

3. 100 darmowych spinów czeka na Ciebie w slocie Who’s The Bride

Darmowe spiny ważne są przez 24 godziny.

Wszystkie wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 25 razy w ciągu 3 dni, zanim możliwa będzie ich wypłata lub wykorzystanie w innych produktach. Wygrane z darmowych spinów, które nie zostaną obrócone w ciągu 3 dni, wygasną.

Who’s the Bride to 5-bębnowy, 9-liniowy automat wideo z wygranymi Scatter, zamianami Wild i darmowymi spinami z funkcją Sticky Wild.

Skoncentruj się na grze

Who’s the Bride przedstawia tradycyjny azjatycki motyw z pięknymi symbolami gry i harmonijnym tłem.

Zasady gry

Gra oferuje 1-4 domyślne poziomy zakładów. Domyślne wartości monet w euro to 0,01, 0,02, 0,05, 0,1, 0,2, 0,5. Domyślny minimalny i maksymalny zakład (w euro) wynosi odpowiednio 0,09 / 18.

Zwrot dla gracza wynosi 96,82%, domyślna maksymalna wygrana to 45 000 € / 9 000 monet – na jednej linii zakładu; częstotliwość trafień wynosi 30,42%.

Symbol Wild zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter. Symbole rozproszone nie pojawiają się podczas darmowych obrotów.

Wygrane rozproszone są wypłacane niezależnie od wygranych na linii zakładu. Wygrane rozproszone wypłacają całkowity zakład pomnożony przez wypłatę wyświetloną w tabeli wypłat.

Darmowe spiny

Gdy 3 lub więcej symboli Free Spins pojawi się w dowolnym miejscu na bębnach w grze głównej, gracz wygrywa 12 Free Spins. Darmowe spiny są rozgrywane na tym samym poziomie zakładu i wartości monety, co runda, która aktywowała darmowe spiny.

Dodatkowe darmowe obroty: Podczas darmowych obrotów, gdy co najmniej jeden symbol Sticky Wild pojawia się na każdej rolce, gracz wygrywa 5 dodatkowych bezpłatnych obrotów. Dodatkowe darmowe spiny można wygrać raz na sesje bezpłatnych spinów.

Darmowe spiny Wygrane: Wygrane z linii zakładu podczas Free Spins są podwojone (x2). Pod koniec darmowych obrotów całkowita wygrana z darmowych obrotów jest dodawana do wygranych z rundy, która aktywowała darmowe obroty.