Откријте го Казиното во живо со 50% бонус!

Играјте возбудливи игри како Рулет Сребрена, Блиц Блек ackек, Монопол во живо, Договор или Без зделка и Мега Бол, или проверете ги класичните игри во Казино во живо со нашата специјална понуда! Депозит и ќе добиете 50% до вашиот депозит!

Како да го добиете бонусот?

1. Отворете сметка со Бетсафе

2. Депонирајте минимум 30 PLN и добијте 50% до 500 PLN

3. Играјте возбудливи игри во казино во живо со вашиот бонус

Понудата важи до 23:59 часот по локално време на 31 декември 2021 година.

Промоцијата е достапна само за новорегистрираните играчи на Бетсафе кои имаат регистрирано сметка од Полска.

За да ја искористат оваа понуда, играчите мора да побараат 50% Понуда за добредојде во Казиното во живо и да направат минимален депозит од 30 PLN.

Играчот може да добие максимален бонус од 500 PLN. Бонусот ќе се додаде на депонираниот износ.

Понудата за добредојде во живо казино мора да се искористи најмалку 35 пати во рок од 30 дена во казиното Бетсафе на работна површина или на мобилен, пред да можете да повлечете или да користите средства во друг производ. Доколку условите за обложување на Понудата за добредојде не се исполнети во рок од 30 дена, тогаш бонусот и сите добивки добиени од бонусот ќе истечат.

во живо казино