Преглед на Боб Казино

Детали за Боб Казино

Боб казино
10 бесплатни врти без депозит
Играј сега

Предности на Боб Казино

  • Бесплатни врти за регистрација
  • Мапа на полски јазик
  • Висок поздрав бонус
  • Над 2000 игри
  • Брзи плаќања

Основни информации

име: Боб казино
Адреса www.bobcasino12.com
софтвер: 1x2 Gaming, Amatic, Belatra, Booming игри, Betsoft Gaming, EGT, ELK, Endorphina, Evolution, Ezugi, GameArt, Habanero, IGTech, iSoftBet, Lucky, MrSlotty, NetEnt, NYX, Platipus, Play'n GO, Pragmatic , Bgaming, Spinomenal, Yggdrasil
Фондација година: 2017
земја: Малта
Бонус: 10 бесплатни врти без депозит
Услуги за клиенти: Е-пошта, разговор во живо, телефон
Опции за депозит: MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Visa, Sofortuberwaisung, QIWI, Trustly, Skrill, Bitcoin, Yandex Money, Promsvyazbank, Alfa Click, Cubits, Svyazno, Zimpler, Comepay, Evroset
Опции за повлекување: Банкарски трансфер, MasterCard, Neteller, Visa, Skrill, Cubits, Comepay
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Слики од екранот

Слика од екранот 1
Слика од екранот 1

Целосен преглед

Преглед Казино Боб

Казиното Боб ќе ве направи подготвени. Сите нови играчи добиваат 10 бесплатни вртења за слот Book of Aztec веднаш по регистрацијата, само активирајте ги во вашиот профил - еве!

Како добивате бесплатни вртења?

  1. Отворете сметка во Боб Казино
  2. Потврдете ги вашите детали преку е-пошта
  3. Пронајдете го слотот „Книга на Ацтеките“, трчајте, спиновите чекаат!

Отворете сметка во Боб Казино и добијте бесплатни вртења

правила:

Бонусот може да го искористи едно лице / 1 уред / 1 IP прелистувач / 1.

Сите бонуси за депозит не подлежат на обложување на x40

Максималните добивки што ќе бидат исплатени како резултат на бесплатниот бонус или бесплатните вртења без депозит, се PLN 200.

За да ги користите бесплатните вртења, мора да ги активирате на вашата корисничка сметка и потоа да го активирате потребниот слот.

»Започнете да играте во казиното Боб