Г-дин Казино преглед

Г-дин Казино детали

Г-дин Казино
30 вртења на мистичкото светилиште од килибарните стерлинг
Играј сега

Предности на г-дин Казино

  • целосно полски
  • неограничен бонус за добредојде
  • преку 2000 игри
  • платен бонус
  • бонус за секој облог

Основни информации

име: Г-дин Казино
Адреса www.pankasyno27.com
софтвер: Microgaming
Фондација година: 2014
земја: Белизе
Бонус: 30 вртења на мистичкото светилиште од килибарните стерлинг
Бонусен код: MYSTN30
Минимален депозит: PLN 20
Услуги за клиенти: Е-пошта
Опции за депозит: Visa / Mastercard, Maestro / Visa Electron, Przelewy24, Skrill, ClickandBuy, Neteller, Ecopayz
Опции за повлекување: Visa / Mastercard, Maestro / Visa Electron, Przelewy24, Skrill, ClickandBuy, Neteller, Ecopayz
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Целосен преглед

Кога се регистрирате во Г-дин Казино, добивате бонус од 100% од првиот направен депозит. Максималниот износ на овој бонус е неограничен. Важно: овој бонус се применува само на корисници кои завршиле целосна регистрација на страницата.

30 бесплатни вртења за регистрација!

Бонуси за облози на вашите и вашите пријатели

Износите на бонусот се неограничени!
За секое обложување направено од вас или вашите пријатели, г-дин Казино ви дава бонус. Овие бонуси се применуваат секој ден, така што за денешните обложувања сигурно ќе го добиете вашиот бонус утре.
Вашата играчка активност го одредува вашето значко ниво - од 0 до 50. Колку е повисоко вашето ниво, толку е поголем бонусот што го добивате за играње. Во исто време, немаме ограничувања за исплати. Повлекувањето не влијае на износот на бонусот што го добивате.

ВИП бонуси
Нашите казино играчи редовно добиваат ВИП бонуси како награда за тоа што сте корисник на г. Казино. Големината на овие бонуси се доделува индивидуално на секој играч.

Повратни бонуси
Вашето мислење за г-дин Казино е многу важно за нас. Сите идеи ќе бидат разгледани од нас, а некои ќе бидат имплементирани. Во секој случај, предлозите и коментарите ќе бидат наградени.

Губење на бонус
Ако црна мачка тече низ вашиот пат и за неколку дена едноставно немате среќа - не разложувајте, имате шанса да добиете бонус за губење. Секој бонус за загуба се доделува според индивидуални услови и зависи од нивото на лоша среќа и големината на загубата. Се надеваме дека ова ќе им помогне на нашите играчи да ја вратат вербата во победа и да уживаат во забавата во нашето казино.

купони
Г-дин Казино редовно дава купони со заеми. Купоните се поставени на нашите страници на страниците за социјално вмрежување и се испраќаат преку билтен.

»Започнете да играте г-дин казино