Преглед на казино его

Детали за казиното его

Его Казино
20 бесплатни вртења за регистрација
Играј сега

Предности на его казино

  • Брзи депозити / повлекувања
  • Мапа на полски јазик
  • Услуга на полски јазик
  • Висок бонус
  • Широк избор на игри

Основни информации

име: Его Казино
Адреса www.egocasino.com
софтвер: Netent, Yggdrasil, Microgaming, Ezugi, QuickSpin, Blueprint, Habanero, Big Time Gaming, Pragmatic Play, Amatic, NextGen, ELK, 1x2 Gaming, Lighting Box, Endorphina, Thunderkick, Spinomenal, Booming, Playson, Betsoft Gaming, Ainsworth
Фондација година: 2020
земја: Гибралтар
Бонус: 20 бесплатни вртења за регистрација
Бонусен код: ХИЕГО
Минимален депозит: PLN 60
Услуги за клиенти: Е-пошта, разговор во живо, телефон
Опции за депозит: EcoPayz, Skrill, Neteller, Visa, MasterCard, Bitcoin, Ethereum, Sofort, Poli, Qiwi, YandexMoney
Опции за повлекување: EcoPayz, Skrill, Neteller, Visa, MasterCard, Bitcoin, Ethereum, Sofort, Poli, Qiwi, YandexMoney
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Слики од екранот

Слика од екранот 1

Целосен преглед

На EgoCasino, секој ќе најде бонус за себе. Направете го вашиот прв депозит и добијте 100% бонус за добредојде и дополнителни 50 бесплатни вртења следниот ден.

Бонус за добредојде „Основно“ 100% + 20 бесплатни вртења
Минимален износ на депозит 60 PLN
Максималниот износ на бонусот 2,000 PLN
Максимален износ за повлекување на бонусот 1,000 евра
Износ на бонус 100%
Износ на бесплатни вртења 20
Една стапка на движење 0,50 PLN
Активирање на вртења По депозитот следниот ден
Бонус за облог / бесплатни вртења 40
Метод на активирање Разговор во живо
Максимална понуда при скролување 50 PLN

 

Бонус за добредојде „Сребрена“ 100% + 50 бесплатни вртења
Минимален износ на депозит 170 PLN
Максималниот износ на бонусот 2,000 PLN
Максимална сума за повлекување за овој бонус + бесплатни вртења 1,000 евра
Износ на бонус 100%
Износ на бесплатни вртења 50
Влога за едно вртење 0,80 PLN
Активирање на бесплатни вртења Следниот ден по депозитот
Промет на бонуси / Бесплатни вртења 40
Методи на активирање Разговор во живо
Максималната стапка за олабавување 50 PLN

 

Бонус за добредојде „Злато“ 100%
Минимален износ на депозит 1,000 PLN
Максималниот износ на бонусот 3,000 PLN
Максимален износ за повлекување од бонусот х100 од износот на депозитот
Износ на бонус 100%
Промет на бонуси / Бесплатни вртења 40
Метод на активирање Разговор во живо
Минимална понуда при скролување 50 PLN

 

»Започнете да играте во казиното„ Его “