Преглед на казино евра

Детали за евро казино

Казино евра
Депонирајте на PLN 500 и играјте за PLN 1
Играј сега

Предности на казино во евра

  • Брзи депозити / повлекувања
  • Мапа на полски јазик
  • Услуга на полски јазик
  • Висок бонус
  • Широк избор на игри

Основни информации

име: Казино евра
Адреса www.casinoeuro37.com
софтвер: NetEnt, Nyx, Play'N Go, GTS, iSoftBet, Leander, Quickfire, Quickspin, Red Tiger, Thunderkick
Фондација година: 2002
земја: Малта
Бонус: Депонирајте на PLN 500 и играјте за PLN 1
Минимален депозит: PLN10
Услуги за клиенти: Разговор во живо, е-пошта, телефон
Опции за депозит: EcoPayz, банкарски трансфер, Trustly, Visa, MasterCard, Maestro
Опции за повлекување: EcoPayz, банкарски трансфер, Trustly, Visa, MasterCard
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Слики од екранот

Слика од екранот 1
Слика од екранот 1
Слика од екранот 1
Слика од екранот 1

Целосен преглед

Казино Евра е лиценцирано онлајн казино, слот машини, рулет, блек џек, бакарат. Дали ви се допаѓа играње во живо? Класика ве чекаат, во живо рулет, во живо блек џек и многу повеќе. 

Бонусот за добредојде е одличен почеток. 100% до 500 PLN.

Казино евра во полски, валута PLN, услуга на полски и многу други удобности. 16 години на пазарот, платени над 195 милиони во џекпот од 2002. Тие нудат безбедни начини на плаќање и трансфери на вашите депозити и добивки.

casinoeuro

Лесно се менува помеѓу уредите и продолжете со играње. Казино на паметен телефон, таблет или друг мобилен уред.

»Започнете да играте во Казино Евро