Преглед на малина Казино

Детали за казино од малина

Казино од малина
Бонус до 2000 PLN + 200 бесплатни вртења
Играј сега

Предности на малина Казино

  • Мапа на полски јазик
  • Висок поздрав бонус
  • Над 500 игри
  • Брзи плаќања

Основни информации

име: Казино од малина
Адреса www.malinacasino.com
софтвер: Игри со BF, Booongo, Evolution, Iron Dog, Netent, Play n'Go, Playson, Pocket Games, Red Tiger, Yggdrasil
Фондација година: 2017
земја: Кипар
Бонус: Бонус до 2000 PLN + 200 бесплатни вртења
Услуги за клиенти: Е-пошта, разговор во живо, телефон
Опции за депозит: Skrill, Neteller, Trustly, Visa, MasterCard, банкарски трансфер, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple
Опции за повлекување: Skrill, Neteller, Trustly, Visa, MasterCard, банкарски трансфер, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Слики од екранот

Слика од екранот 1
Слика од екранот 1

Целосен преглед

Прегледајте малина казино

100% бонус на 2000 PLN + 200 бесплатни вртења

»Почнете да ја играте Малина Касино