Преглед на Спинија

Детали за Спинија

Спинија
30 бесплатни вртења за регистрација
Играј сега

Предности на Спинија

  • Мапа на полски јазик
  • Висок поздрав бонус
  • Над 500 игри
  • Брзи плаќања

Основни информации

име: Спинија
Адреса www.spinia5.com
софтвер: 1X2 GAMING, AMATIC, BELATRA, BOOMING GAMES, BETSOFT GAMING, EGT, ENDORPHINA, EVOLUTION, EZUGI, GAMEART, HABANERO, ISOFTBET, MRSLOTTY, NETENT, PLATIPUS, PLAYMAM, PLAYMAM
Фондација година: 2018
земја: Curacao
Бонус: 30 бесплатни вртења за регистрација
Бонусен код: шилеста
Услуги за клиенти: Е-пошта, разговор во живо, телефон
Опции за депозит: Skrill, Neteller, EcoPayz, PaySafeCard, Visa, MasterCard, Maestro, Trustly, Sofort
Опции за повлекување: Skrill, Neteller, EcoPayz, Visa, MasterCard, Trustly, Sofort, банкарски трансфер
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Слики од екранот

Слика од екранот 1
Слика од екранот 1

Целосен преглед

30 бесплатни вртења од Spinia за регистрација

Само за нашите играчи, Спинија нуди 30 бесплатни вртења во играта Книга на пирамидите за регистрација.

Отворете сметка и примајте бесплатни вртења, вртете x40.

100% DO 1 000 PLN ОД ПРВАТА ПЛААЕ

И 25 БЕСПЛАТНИ Врти на легитимијата на Египет

КОД БОНУС ЗА КОРИСТЕЕ ЗА ВРЕМЕ НА ДЕПОЗИЈА - PINACOLADA

* Кога играта е недостапна - Осветлување на пожар

БОНУС УСЛОВИ И УСЛОВИ

ПОБЕДИТЕ БОНУС

50% DO 1 000 PLN ОД Второто плаќање

И 25 БЕСПЛАТНИ врти за книгата на мртвите

КОД БОНУС ЗА КОРИСТЕЕ ЗА ВРЕМЕ НА ДЕПОЗИЈА - Mojito

* Во случај играта да не е достапна - Книга за пирамиди

БОНУС УСЛОВИ И УСЛОВИ

50% DO 1 000 PLN ОД Третото плаќање

И 25 БЕСПЛАТНИ ВРТИ ЗА ЗЛАТНИОТ РАБОТНИК

КОД БОНУС ЗА КОРИСТЕЕ ЗА ВРЕМЕ НА ДЕПОЗИЈА - Maitai

* Во случај играта да не е достапна - Огре Царство

БОНУС УСЛОВИ И УСЛОВИ

»Почнете да ја играте Спинија