Преглед на Бетсафе

Детали за Бетсафе

BetSafe
Бонус 3000 PLN + бесплатни вртења на 400
Играј сега

Предности на Бетсафе

  • Брзи депозити / повлекувања
  • Мапа на полски јазик
  • Услуга на полски јазик
  • Висок бонус
  • Широк избор на игри

Основни информации

име: BetSafe
Адреса www.betsafe65.com
софтвер: NetEnt, Microgaming, Leander, NeoGames, Nolimit City, NYX, Games Inc, Evolution, Thunderkick, Red Tiger Gaming, Quickspin, Play'n Go, iSoftBet
Фондација година: 2006
земја: Малта
Бонус: Бонус 3000 PLN + бесплатни вртења на 400
Минимален депозит: PLN 10
Услуги за клиенти: Разговор во живо, е-пошта, телефон
Опции за депозит: EcoPayz, банкарски трансфер, Trustly, Visa, MasterCard Maestro
Опции за повлекување: EcoPayz, банкарски трансфер, Trustly, Visa, MasterCard
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Слики од екранот

Слика од екранот 1
Слика од екранот 1
Слика од екранот 1
Слика од екранот 1

Целосен преглед

Бетсафе не е само за спортско обложување, тоа е исто така широко интернет казино со многу игри и бонуси за да започнете.

Таа е една од најголемите мрежни платформи за играчи кои се обложуваат на спортски резултати и за оние кои се фокусирани на коцкање преку Интернет. Огромна понуда е достапна за секој возрасен играч на главната страница, каде играчот може да избере дали сака да се обложи на спортски резултати или да оди во казино (или казино во живо).

Транспарентната веб-страница на казиното воодушевува не само со добро усогласената графика, туку и со својата разновидност и понуда, која и покрај големата големина е облечена во јасен графички дизајн. Кога ја посетувате веб-страницата за прв пат, никој не треба да се чувствува изгубен - бројот на игри и можности што ги нуди казиното е огромна предност. Интересен факт е можноста за предвидување резултати во живо и опција за казино во живо, но ова ќе го споменеме кога ќе ги наведеме позитивните страни со кои Бетсафе ги преплавува своите клиенти.

Еве што се работи за Betsafe Casino, што ги поканува своите играчи на страницата www.betsafe65.com

Зошто вреди

• овозможува обложување во живо. Можете да се обложите на резултати или специфични опции за спорт за време на состаноците. Покрај обложување, Бетсафе е исто така живо казино, т.е. игра во реално време со други играчи.

• За играчите кои решиле да регистрираат сметка, Betsafe нуди бонус за добредојде 100% до PLN 2000

• Ова не е крај на бонусите. Бетсафе подготви посебна пригода за мобилните плеери, односно за оние кои играат и ја посетуваат страницата преку мобилен или таблет систем. Бонусот за мобилни телефони (официјално име) е дополнителен 50% на вашиот депозит. И тука постои граница од 100 PLN. Покрај тоа, Бетсафе промовира спортско обложување - бонус од PLN 250 за оние кои го ставаат својот прв спортски облог.

• Поддршката за полската валута сигурно ќе ги задоволи играчите од нашата земја - Бетсафе се подготви за нејзино проширување во Полска со воведување поддршка за полскиот злоти.

• Поддршката за нашата семејна валута не е сè. Бетсафе е исто така целосно полска веб-страница што автоматски ќе одговара на јазикот до нашата геолокација.

• Дали валутата и веб-страницата на полски се премногу ниски? Бесплатна телефонска помош и електронска поддршка што работи 24 часа, 7 дена во неделата. Се разбира на полн полски.

• Многу опции поврзани со обложување. Бетсафе има и специјални понуди. Вреди да се претплатите во билтенот за казино за да добиете известувања за бројни промоции и периодични бонуси. Казиното има и бесплатна мобилна апликација за играње и следење curубопитства од светот на коцкање.

• Конечно, цреша што ќе ве задоволи со различни канали за плаќање. Бетсафе како едно од ретките казина нуди најбогат опсег на канали преку кои можеме да депонираме и да повлекуваме пари. Еве ги: Екопајз, банкарски трансфер, доверливо, Виза, Мастеркард, Маестро.

Докажана понуда за обложување и коцкање. Ова е начинот на кој Бетсафе може да се сумира со неколку зборови - клубот на спортски обложувалници, а сега и казино платформата.

»Започнете да играте во Бетсафе