Преглед на Бетсон

Детали на Бетсон

Betsson
100% бонус + бесплатни вртења
Играј сега

Предности на Бетсон

  • Брзи депозити / повлекувања
  • Мапа на полски јазик
  • Услуга на полски јазик
  • Висок бонус
  • Широк избор на игри

Основни информации

име: Betsson
Адреса www.betsson31.com
софтвер: NetEnt, Microgaming, Leander, NeoGames, Nolimit City, NYX, Games Inc, Evolution, Thunderkick, Red Tiger Gaming, Quickspin, Play'n Go, iSoftBet
Фондација година: 2002
земја: Малта
Бонус: 100% бонус + бесплатни вртења
Минимален депозит: PLN 10
Услуги за клиенти: Разговор во живо, е-пошта, телефон
Опции за депозит: EcoPayz, Muchbetter, банкарски трансфер, доверба, виза, мастеркард, маестро
Опции за повлекување: EcoPayz, Muchbetter, банкарски трансфер, Trustly, Visa, MasterCard
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Слики од екранот

Слика од екранот 1
Слика од екранот 1
Слика од екранот 1
Слика од екранот 1

Целосен преглед

Бетсон е едно од најпознатите казина на Интернет. Покрај тоа, брендот е познат и по обложување. Ги освои срцата на играчите низ целиот свет долги години, обезбедувајќи најквалитетни услуги за коцкање и обложување. Добро познат бренд за коцкање, основан во 2001. Компанијата основана и започна во Малта доби лиценца да спроведува активности за правење книжари во 2002 и оттогаш го освојува пазарот на коцкање нудејќи нови решенија и бонуси за играчи од целиот свет. 

Бетсон е едно од најстарите онлајн казина што моментно работат во светот.

Betsson

Ние ќе ги разгледаме техничките нијанси на казиното, кое има свое седиште на Интернет на страницата www.betsson31.com

Јазик на страницата

Англиски, исто така полски од списокот со јазици 19. Изборот на јазиците следи по влегувањето на главната страница. Плеерот може да го избере јазикот, по што платформата му доделува потполно преведена под-страница. Голем плус за достапноста на полската верзија.

Начини на плаќање прифатени

EcoPayz, банкарски трансфер, Trustly, Visa, MasterCard, Maestro и традиционални трансфери на банка. Широкиот опсег на канали за плаќање ви овозможува да депонирате и да повлекувате пари заработени на која било банкарска сметка во светот.

Валутата прифатена од казиното

PLN, ЕУР, УСД, GBP. Бетсон се подготви за проширување на полските играчи, нудејќи поддршка за PLN.

поддршка

Полските играчи не треба да се грижат за странска поддршка - во Бетсон, и помошта и телефонската линија се целосно на полски јазик. Бесплатната линија за помош работи 7 дена во неделата, 24 часа на ден. Исто така, вреди да се спомене обемниот дел за помош и Најчесто поставувани прашања, каде почетниците може да најдат одговори на вознемирувачки прашања.

бонуси

Подготвено за играчи кои регистрираат бонус на сметка што се состои од удвојување на првиот депозит. Добредојдовте бонус 100% до PLN 2000 и 200 бесплатни вртења.

Само внимателно внимавајте на е-поштата со која Betsson ве поканува да ги искористите бесплатните вртења и слотови на нивните игри. Покрај тоа, се чекаат и бонуси за добредојде за играчи - 2000 PLN за регистрација и 200 бесплатни вртења.

игри

Додека сме на игри, Betsson Casino нуди спортско обложување (букмејшн) и коцкање во традиционална и малку разновидна форма (за фанатици за подобрувања). покер, рулет, картички за гребење, слотови, бинго и разни видови на овие игри. Играчите кои сакаат иновации нема да бидат досадно ниту.

Betsson е докажана платформа за казино - транспарентна и со многу придобивки. Вреди да се искористи искуството, бонусите и разновидните понуди на казино игри. Особено сега кога Betsson започна бонуси за добредојде за нови играчи и бесплатни вртења.

»Почнете да ја играте Бетсон