Преглед на Касинија

Детали за Касинија

Casinia
Бонус до 2000 PLN + 200 бесплатни вртења
Играј сега

Предности на Касинија

  • Мапа на полски јазик
  • Висок поздрав бонус
  • Над 500 игри
  • Брзи плаќања

Основни информации

име: Casinia
Адреса www.casinia.com
софтвер: Игри со BF, Booongo, Evolution, Iron Dog, Netent, Play n'Go, Playson, Pocket Games, Red Tiger, Yggdrasil
Фондација година: 2017
земја: Кипар
Бонус: Бонус до 2000 PLN + 200 бесплатни вртења
Бонусен код: SPINYCASINIA
Услуги за клиенти: Разговор во живо, е-пошта, телефон
Опции за депозит: EcoPayz, Maestro, MasterCard, Visa Electron, Visa, Sepa, Sofort, P24, Multibanco, Skrill, Neteller, Entercash, Qiwi, Yandex, Webmoney
Опции за повлекување: EcoPayz, Maestro, MasterCard, Visa Electron, Visa, Sepa, Sofort, P24, Multibanco, Skrill, Neteller, Entercash, Qiwi, Yandex, Webmoney
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Слики од екранот

Слика од екранот 1
Слика од екранот 1

Целосен преглед

Преглед на казино преку Интернет

CasiniaBet ве води во бајковитото кралство на онлајн казина. Неговиот дизајн ги комбинира најновите технолошки достигнувања и елегантни елементи, создавајќи пријатна атмосфера во која ќе се чувствувате како вистински крал!

Уживајте во врвни игри, дарежливи бонуси и возбудливи турнири. Fansубителите на спортски обложувалници тука ќе го најдат и своето кралство - огромен избор на спортови, разни пазари на обложувалници и високи коефициенти придружени со редовни промоции.

Поминете ја омилената забава во Касинија и подгответе се за кралска победа!

100% бонус на 2000 PLN + 200 бесплатни вртења

»Почнете да ја играте Касинија