Преглед на Betn1

Детали за Betn1

Betn1
50 бесплатни вртења за регистрација!
Играј сега

Предности на Betn1

  • 100% посакуван бонус во 1000 евра
  • преку 600 игри
  • 50 бесплатни вртења за регистрација
  • 230 се врти за првиот депозит 20 евра

Основни информации

име: Betn1
Адреса https://www.betn1.com/
софтвер: NetEnt, Play'n GO, Gaming Yggdrasil, Ezugi, Euro Games Technology
Фондација година: 2015
земја: Малта
Бонус: 50 бесплатни вртења за регистрација!
Услуги за клиенти: Е-пошта, разговор во живо, телефон
Опции за депозит: Skrill, EcoPayz, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Postepay, Visa Debit, Visa Electron, Visa, Papaya Card
Опции за повлекување: Skrill, банкарски трансфер, MasterCard, Neteller, Visa Debit, Visa Electron, Visa, Papaya Card
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Целосен преглед

Преглед на Betn1

Betn1 влегува на пазарот со силен хит, добредојдениот бонус за играчи од Полска е фантастичен, бесплатните 50 се вртат само за регистрации. Барате депозит казино? Тоа е совршен момент!

Како добивате бесплатни вртења на 50?

1. Отворете сметка на Betn1

2. Комплетна целосна регистрација

3. Стартувајте Фин и Свирливиот Спин со NetENT

4. Спините чекаат, со среќа!

Отворете сметка, добијте бесплатни вртења

Бесплатните вртења на 50 ќе бидат распределени на неверојатните слот-машини Фин и Свирли Спин од NetENT, достапни како десктоп и мобилни верзии.

Сите добивки од бесплатни вртења мора да бидат во согласност со барањата за обложување на бонусот 40X пред повлекувањето.

Понудата важи само за нови играчи.

По распределбата на бесплатните вртења, мора да користите најмногу 24 часа.

Максималниот износ на повлекување е EUR 50.

»Започнете ја репродукцијата Betn1