Преглед на Слотица

Детали за Слотица

Slottica
50 бесплатни вртења за регистрација!
Играј сега

Предности на Слотица

  • Мапа на полски јазик
  • Висок поздрав бонус
  • Над 1000 игри
  • Брзи плаќања

Основни информации

име: Slottica
Адреса www.slottica.com
софтвер: NetworkNetEnt, Microgaming, Novomatic, Amatic, Bestsoft, Ezugi, Boongo, Playson, Endorphina, Tomhorn, Lucky Streak, Pragmatic Play, Habanero, Thunderkick, August Gaming, Studio Iron, Dog EvoPlay, Quickspin, ELK Studio, Fantasma Games, 1xXNX Игри, концептни игри,
Фондација година: 2018
земја: Curacao
Бонус: 50 бесплатни вртења за регистрација!
Услуги за клиенти: Разговор во живо, е-пошта, телефон
Опции за депозит: EcoPayz, Skrill, Neteller, Visa / MasterCard, банкарски трансфер, Киви, Јетон, Папара
Опции за повлекување: EcoPayz, Skrill, Neteller, Visa / MasterCard, банкарски трансфер, Киви, Јетон, Папара
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Слики од екранот

Слика од екранот 1
Слика од екранот 1
Слика од екранот 1
Слика од екранот 1

Целосен преглед

Слотица онлајн казино

Помножете ги вашите добивки во Слотица! Добијте 200% бонус за прв депозит! За да го направите ова, мора да депонирате минимум PLN 70 на вашата сметка. Може да добиете подарок во вредност од PLN 700! Прометот за овој бонус е 45x. Во живо казино и игри со маса не е можно.

Колку повеќе врти ќе направите, толку поголема шанса ќе добиете одличен подарок! После првото депонирање на PLN 70, ќе добиете бесплатни вртења на 25 на Joker Pro! За да го активирате овој бонус, мора да ги потврдите адресата за е-пошта и телефонскиот број.

Дополнете ја вашата сметка со PLN 350 денес и добијте бесплатни подароци од 5 дена од Slottica! Дури и бесплатни вртења на 125 во вашите омилени игри: Jокер Про, Пирамида: Потрага по бесмртност, див див запад, SteamTower, вози мултиплеер осакатување!

Возбудливо е патување со игри во казиното Слотика! Вашиот трет депозит може да биде почеток на низа големи победи! Добијте го нашиот неверојатен подарок - 100% бонус на вашето трето полнење!

За да го добиете нашиот неверојатен бонус, мора да ја надополнете вашата сметка со минимален износ PLN 350. Можете дури и да добиете PLN 700 на вашата сметка, што ќе ви овозможи да играте уште поактивно на вашите омилени слот машини! Условот за обложување на бонуси е 45x. Овој бонус не може да се користи во казино во живо и игри со маса. Бидете решени и среќата ќе дојде сама по себе!

Слотица им нуди на нашите играчи фантастични промоции, пробајте го бесплатно, без задолжителен влог.

50 бесплатни вртења за регистрација!

»Започнете ја играта Слотица