Преглед на Спинамба

Детали за Спинамба

Spinamba
50 нема врти без депозит
Играј сега

Предности на Спинамба

  • Брзи депозити / повлекувања
  • Мапа на полски јазик
  • Услуга на полски јазик
  • Висок бонус
  • Широк избор на игри

Основни информации

име: Spinamba
Адреса www.spinamba.com
софтвер: NetEnt, Microgaming, Evolution
Фондација година: 2019
земја: Curacao
Бонус: 50 нема врти без депозит
Услуги за клиенти: Разговор во живо, е-пошта, телефон
Опции за депозит: EcoPayz, Neteller, Visa, MasterCard, Payeer, Beeline, Tele2, WebMoney, Qiwi, Perfect Money, Мегафон, МТС, YandexMoney
Опции за повлекување: EcoPayz, Visa, MasterCard, Payeer, Beeline, МИР, Tele2, Qiwi, Perfect Money, Мегафон, МТС, YandexMoney
Играчи од Америка: Не
Играј сега: Започнете ја играта

Целосен преглед

Спинамба е ново онлајн казино кое нуди сензационален бонус за пријавување. Само со нив ќе добиете бесплатни вртења за отворање сметка.

Бесплатни вртења за регистрација? Спинамба нуди 50 од нив

Отворете сметка со Спинамба

25 бесплатни вртења во Dead or Alive 2

25 бесплатни вртења во потрагата на Гонзо

Секое вртење во вредност од PLN 0,40

Бесплатни врти на облог x45

Максималната исплата е 20 PLN

Услови за добивање на бонус:
Само уникатни играчи кои отвораат сметка во казино без VPN / полномошник можат да добијат бонус без депозит!

Задолжителни услови:
- потврдете го телефонскиот број
- Потврди го е-маилот

Откако ќе ги следите овие чекори, вртењата ќе бидат видливи на вашата сметка, само треба да го притиснете копчето за активирање.

»Почнете да ја играте Спинамба